Můj svět

Je těžké být debilem, konkurence je příliš veliká....

Temný anděl

něco jako prolog

Nečekejte žádnej zázrak...za 1. neni to opravené, za 2. je to děsná blbost a za třetí u toho usnete......Aspoň vidítě jak to vypadá když mam deprse.... Ale přesto budu ráda když napíšete komentář :) ten potěší vždycky
Chlapec ležel na studené zemi, jeho bledá tvář byla celá od krve. Oči zarudlé od pláče, už neměl nikoho. Štěstí to slovo pro něj nemělo už žádnej význam, ne pro něho. Mřížované dveře zavrazali 'už je to tu zas' proběhne mu hlavou když ho hrubé ruce vyslíkají z ''oblečení''.


Pevně přivřel oči, nechtěl cítit tu bolest když si jej muž bral, bolelo to, ale co on chlapec mohl nadělat, nic jen vyčkávat až to skončí. Jenže dnes to bylo o moc delší, těšil se až bude konec, konec tohoto utrpení.


Z očí mu tekli slzy bolesti, utrpení a neštěstí, proč zrovna jeho musel postihnout tento soud? Dělat tu děvku jednomu nadrženýmu černokněžníkovi.


Jenže to co bylo nejhorší tak ten černokněžník byl, byl....ne on nechce vzpomínat, už ne. Sám zjitstil že se tím ještě více trápí. Bolest....Nejdříve u konečníku a poté po celém těle.


Někdo ho vzal do náručí a nesl ho či nesla někam pryč, někdo chlapce položil do měkkého, mladík se zavrtěl a zahumlal se do přikrývek, usnul.


------------------------------------------------------


Muž sledoval do křehoulinké stvoření co mu zrovna spalo v posteli. Sem tam chlapec něco zamumlal a spal dál. Pohledný černokněžník si sedl na postel k chlapce a pohladil jej po tváři, nedopustí aby jej zase stratil. Už ne, o to se sám postará. Nepěkně se ušklíbne a odejede z místnosti kde spí chlapec, chlapec se spletitým osudem.....


------------------------------------------------------


Mladá dívka procházela chodbou, hledala svého bratra, ale nemohla ho nikde najít. ,,Leo kde jsi?''volala. Nikdo se neozívá.

Nechápe co se děje, vždy za ní přišel když ho zavolala a teď nic.

Prošla snad všemi pokoji a nikde není. Hrozně se o svého mladšího brášku bála, nebyl jako jiní chlapci, Leo je křehoulinký, připomýná spíše dívku než chlapce, což bylo u něj fascinující. Ikdyž jiní kluci ho díky tomu šikanovali, právě proto si slíbila že ho ochrání aby se mu už nikdy nic nestane a pak Leo potkal jeho, toho zmetka. To ON ten parchant jí odvedl brášku a pak......Zvlykla......Pak ho znásilnil a odkopl.

Leo se stim z těží smiřoval, jedinou jeho podporou tu byla jeho sestra Julia. A teď ho zase tem hajzl unesl kdo víco snim provádí.....
Poslední komentáře
08.11.2008 14:18:16: mne sa to tiez paci smiley${1}
11.10.2008 09:29:54: mno je to dobrý Lusio.Já osobně jsem to četla 2x.Moc se těším na pokráčko:)
 
DĚKUJI ZA NÁŠTĚVU, BUDU RÁDA KDYŽ SE VRÁTÍTE