Můj svět

Je těžké být debilem, konkurence je příliš veliká....

slash HP/LV

7.kapitola

Deleknýiem už je smířen se svým osudem, cítil upírovo špičáky jak se mu zarývali do krku. Jen je opřený o stěnu a slabě se třese, napůl slastí napůl bolestí. Potichu zasténal, když upír přestal sát. Deleknýiem, kdyby jej muž nedržel upadl by na zem. Cítil jak ho muž bere do náručí a pokládá na postel. Doteky které mu upír dopřával se mu líbili. Ale když ucítil jak ruce putují k jeho pohlavním partiím začal se bránit. ,,No, no, uklidni se maličký'' Deleknýiem otevřel oči a myslel že toho prokletého upíra praští něčim hodně velkým a taky hodně tvrdým,,já ti dám maličkýho to uvidíš'' vydal ze sebe pokoušejic ze sebe schodit svého soka. Upír nespokojeně zamlaskal a dál se věnoval ohmatávání těla pod sebou. Mladík pod upírem se už ani nepohnul jen čekal.

Pro vás zatím neznámi a několikrát zmiňovaný upír, se pro sebe usmál, když viděl mladého krásného muže pod sebou, muže který je teď momentálně bezmocný. ,,Co si Tím Mantelene chceš dokázat?'' zakňučel a jen ležel na posteli. ¨ Mentelen se pro sebe ušklíbl a jemně se přiblíží k Deleknýiemově obličeji ,, co myslíš?'' zašeptal a jemně políbil Dleknýiema na rty. Delěknýiem byl tak překvapen že si ani neuvědomil co se děje, otevřel pusu, ale to rozhodně dělat neměl, protože Mentelen toho využil. Jeho jazyk vklouznul do Deleknýiemových úst. Mladík ikdyž to rozhodně neměl v úmyslu, tak začal upírovy polibky oplácet. Upíra to zřelmě překvapilo, asi nečekal že se mu Deleknýiem tak snadno oddá. Začal Deleknýiema vysvlékat ze sněhově bílé košile, ale to už se chlapci nelíbilo a svým levým kolenem kopl upíra do intimních částí těla.

......................................................

Harry se díval na velkou rozhlehlou zahradu. Byla to nádhera, keříky na kterých kvetlo několik růží, různých barev. V dáli Harry zahlédl manší altánek a kousek od altánku byl velký bazén, který byl zakopán do země. Světlé a tmavé dlaždice modré barvy spolu dokonale ladily. Chlapec se rozběhl k bazénu a ruku ponořil do vody. Voda byla příjemná, jemně vlažná. Lehce zavrněl, když ucítil Tomův žhaví polibek na svým krku. Tom se pro sebe usmál. ,,Líbí?'' ,,Blízníš Tome? Je to úžasný''řekl z obdivem a otočil se kněmu. Oba dva se společně zvedli. ,,Tome?'' ,,Ano?'' ,,Já jen, že když se blíží zima jakto že je tady v zahradě teplo a ta voda v bazénu je tak příjemná?''Harry absolutně nechápal, že je v kouzuelnickým světě. ,,Víš Harry, je to zatepléné kouzli, ikdyž je venku mráz tak tady je třeba 29 stupňů'' Tom se usmíval nad tím jak se Harry teď tvářil. ,,Aha'' ,,Tak pojď, dneska jsem ti slíbil že ti budu učit se kouzla'' ,,Jaj, já na to zapoměl'' Harry se tak připitoměle zaculil, přesně tak jako já když něco provedu, což je každou chvilku XD.

Tom se jen ušklíbne a jemně strčí do Harryho, který spadne do bazénu. ,,Tome, tohle ti jen tak nedaruji'' vztekal se. ,,Ale nepovídej?''Tom se náramě bavil. ,,Jseš hroznej'' ,,Fakt?'' ,,Tome, neštvi mně''výhružně. ,,No dobře'' Tom pomohl Harrymu ven z bazénu, vrátili se spět do zámku, přesněji do jejich ložnice. (a hádejte co tam dělali XD)

......................................................

Deleknýiem ležel nahý na posteli a z očí mu tekli slzy. Už to byli tři hodiny co upír opustil jeho ložnici, a jak ho nenáviděl. Proč mu to udělal, vždyť mu Mentelen sám před dvěma lety řekl že ho nenávidí a žeho nechce už nikdy vidět a najednou si příde a znásilní ho. Jde do koupelny ze sebe smýt ty odporné doteky. pořád je na sobě cítí, ikdyž Mentelen není v jeho blízkosti. Sedne si do vany, sáhl si na tvář kde ho před třemi hodinami zasáhla facka za ten kopanec do rozkroku. ¨Z očí se mu začnou ještě více řinout slzy když si vzpomene jak němu byl upír nemilosrdný, pronikl do něj hrubě a ještě k tomu na sucho. Hlasitě se rozvlykal, pálilo ho to a ještě pálí. Boleli ho doteky, když do něj pronikal. V koupelně je asi ještě dvě hodiny, než se zvedne a jde si lehnout do té osudné postele. Do postele kterou právě teď nenávidí. Po hodině traumatizování konečně usne.
...............................................................

Harry se ráno probudil a myslel že mu prasknou plíce stoho jak se rozkašlal. Nechápal nic, vždyť vté zahradě bylo teplo a bazén nebyl taky studený tak jakto že mu je tak špatně( Lusia na něj něco prsklaXD)? Tom který se právě probudil si všiml Harryho který si zrovna pokoušel ze sebe vykašlat duši. ,,Notak Harry, jen zhluboka dýchej ano?'' Harry jen přikývl a a začal zhluboka dýchat. Tom mezitím došel pro nějaké lektvary do skladu.
Poslední komentáře
02.05.2013 08:14:28: Pleatlelvesar xaikalitag Swasmaway http://usillumaror.com - iziananatt Keenextpent http://gussanngho...
13.05.2009 18:02:21: Naozaj veľmi pekná kapitola.smiley${1}
29.10.2008 10:56:59: darknesska: Už se na něm pracuje, jinak děkuji za komentáře :)
29.10.2008 09:42:15: supr supr supr!! chudinka D-chan! je mi ho tak líto! Jenom mám jednu vítku... Jakto že tu ještě neni...
 
DĚKUJI ZA NÁŠTĚVU, BUDU RÁDA KDYŽ SE VRÁTÍTE