Můj svět

Je těžké být debilem, konkurence je příliš veliká....

slash HP/LV

4.kapitola

VAROVÁNÍ:+18 ikdyž přemýšlim proč to sem píšu kdyš to stejně nedoržíte :o)

Chlapec se na své vlasy díval nevěřícně,nic nechápal nejdříve stratí paměť a teď se mu měni zvhled tedy jak odhad.Opatrně se zvedl z postele protože se cítil malátně,ale tomu nezábránilo tomu aby došel do koupelny aby se koukl do zrcadla.
Nemohl uvěřit svým očím,jeho vlasy jak už sem psala byli hnědé a dlouhé a oči byli jako dvě mandle,v obličeji byl jemně pobledlej.Rysy byli jemné,ael přesto by i ten nejkrutější člověk zhlížel z úctou.Jeho postava byla ještě křehčí.Ofina kkterá mu momentálně spadala do očí se odfoukla z otevřením dveří.
Mladík se podíval kdo vešel,byl to ten muž co se oněj stará.
Voldemort byl překvapen.Chlapec co před nim stál rozhodně nebyl Harry ikdyž věděl že to bude,ale nemoh uvěřit.Teď byl ještě krásnější.Jeho oči ho okouzlili.A taky b\l ještě roztomilejší,jemně se na chlapce usmál,který mu úsměv mdle oplatil.Voldemort přešel k chlapci,který chtěl couvnout,ale nemoh byla za nim zeď neměl kam zdrhnout.
Tom jemně pohladil Harryho po tváři,chlapec jemně vydech když se teplá ruka dostkla jeho tváře.Voldemort se usmál,chlapec l tak neviný a užasný.Přiblížil se kněmu ještě blíž.Něžně chlapce políbil jeho rty byli tak jemn, měkké,hříšné a podmanivé.Harry mu začal polibek oplácet.Chlapec cítil jak ho muž vyzved do náručí a šel snim do ložnice,pořád se líbali.Tom položil Harryho na postel kde na něj naleh.Tom opustil chlapcovi rty a teď ho líbal na čelisti.Bylo to Harryho citlivé místo to bylo pozant jak sténal.

.......................................................

Delenýiem se přemstil do sídla kde bydlel s rodiči,jeho matka byla elfka a otec byl potomek mocných mágů.V jejich ač už to bylo 16 let panovala smutná atomsféra.
Jeho Matka právě seděla v jednom salonku a v křesle a plakala.Vůbec nic nevěděla o svym synkovi,Proč?Proč museli zrovna jim sebrat malé dítě které za nic nemohlo.Vždyď chlapci byl teprv týden co jím ho odebrali vždyť nikomu nic neuděali tak proč jim avzali jejich vhlapečka.Byli to milující rodiče tak proč?Jejich syn může být kdekoliv může bbát v nebezpečí.Najde svého syna bylo jí jedno co to všechno bude obnášet musí prostě musí.
Do salonku vešel její manžel když viděl svoji ženu jak pláče rozešel se kní.Klek si před její křeslo a dal se utěšování a rozmlouvání že syna bude hledat on.Jeho černé vlasy mu elegantně padali do očí.Oči jako mandle,které byli momnetálně smutné a starostlivé.


.....................................................

Delenýiem vešel do svých místností,byl atk unavený že už ani nepoužil kouzlo čímž by sledoval chlapce-který.přežil.Jen si lehl a na postel a jen co se jeho hlava dostkla polštářek tak usnul.
Už vda týdny se mu zdaj pořád stejný sny.Mladý hnědovlasý chlepec se prochází jeho pobledlá tvář zářící něčim nepsatelným.....
Jeho mandlové oči zatřené mlhou a jeho křehoulinká postava bez jediného šrámu nebo hizvy až na tu na čele která už ani nebyla vidět jen když se člocěk pořádně podíval,ale to se lidi moc nikdy nedívali..


......................................................

Welmelow se díval na Deleknýiema,ten chlapec ho přitahoval ani neveěděl jak.Nikdy kněmu neprojevil žádnej jinej vztach než kamarádství a teď nenávist.Deleknýiem zvláštní jméno,ušklíbl se brzy budeš můj pomyslel si a taky zaleh

..................................................
Voldemort se dal do sundavání chlapcovi košile.Harry si dodal taky odvahy začal svého partnera.Když už byli oba nazí Tom se podíval do Harryho očí které byli zatřené touhou ,,Harry opravdu to chc...''nedořek protože jeho rty byli uvězněny v polibku ,,ano chci to,ale jen chci vědět jak se jmenuješ''temný pán se usmál ,,jmenuji se Tom''.Teď to byl Harry kdo se eusmíval to jméno se mu líbilo.Tom ještě jednou políbil chlapce který mu polibek oplatil.
Když polibek skončil tak se Voldemort uvelebil mezi chlapcovi stehny a jemně prsty pronik do jeho análního otvoru.Harry zasténal polestí ,,dýchej''poradil a dál se věmoval roztahování chlapcova otvoru.Chlapec se pokusil uvolnit,ale moc mu to nešlo protže ho bolel pěkně zadek,najednou se Harrymu oběvili pře očima hvězdičky.Chlapec zasténal a přirazil k prstům pána zla.Tom se usmál párkrát ještě prsty přejel přes hrbolek a prsty vyndal.Harry protestně zakňučel.Voledmort se usmál.Jemně navlhčil Harrymu otvor a začal pronikat.Na chvilku přestal aby si chlapec zvykl.Tom se kouk Harrymu do očí ve kterých bylo vidět vzrušení a slast.Tom se začal v Harrym pohybovat chlapec se pohyboval snim do rytmu.
Po chvilve oba vyvrcholili.Voldemort se svalil vedle chlapce který se s úsměvem kněmu přitulil.Hlavu mu položil na ramenoa ruku okolo pasu.Tom Harryho ještě blíže přitáh a začal upadat do říše snů...
Žádné komentáře
 
DĚKUJI ZA NÁŠTĚVU, BUDU RÁDA KDYŽ SE VRÁTÍTE