Můj svět

Je těžké být debilem, konkurence je příliš veliká....

slash HP/LV

2.kapitola

Když chlapec otevřel tu knihu tak se na něj vyřítilo něco zvláštního.Rychle knihu odhodil netušil co to má znamenat,z knihy se linuk kouř a velice mocná síla.Harry ačkoli se toho bál přiblížil se k té knížce.Jemně jí uchopil do rukou,hodně ho překvapilo když přestal sté knihy unikat kouř a ta magie už to byla opět pouhá zlatá kniha.Harry začal potichu čist knihu v cizim jazyce.Okolo něj se rozpotřela bílá mlha,netušil co to má znamenat,ale v mlze uviděl vzpomínky,ale né svoje někoho jiného,byli to vzpomínky nějakého chlapce.
Harry se chtěl kouknout blíže,ale mlha mu to nedovolila,před Harrym se oběvili zábrany aby do mlhy nemohl vztoupit.
Dveře se otevřeli,osoba která přišla byla velice překvapená,když viděla chlapce z knihou kterou se skoro celej svůj život pokoušel rozluštit a ani se mu to nepodařilo tu knihu nikdy otevřít
Harry si nevšim Toma kterej na něj koukal zvláštně.Temný pán Pešel k chlapci a vzal mu knihu která se ihned zavřela,když se dostala do jiných rukou.
Harry měl najednou velkej pocit ztráty pokoušel se jí Tomovi vzít,ale byl moc slabý.Chlapci se udělalo špatně od žaludku,měl co dělat aby se udržel na nohou.Tom si toho všiml,knihu dal na stůl a vzal chlapce do náruče a přenesl ho na postel.Harry hned usnul jen co se jeho hlava dotkla polštáře.

Voldemort chvíli pozoroval mladíka něž odešel zavolat Severuse.

.................................................................

Jen co Tom ze Severusem vešli do pokoje,Muž z mastnými vlasy se hned přesunul k poteli kde ležel Harry.Kouzli se pokoušel zjistit co zajakého důvodi chlapec ztratil paměť,nic však nezjistil to nebylo tím že se bouchnul hlavou o strom.Spíše jakoby to bylo naplánované.
Voldemort zatim seděl v křesle a přemýšlel proč se Harrymu otevřela kniha a jemu ne.Bylo to velice zvláštní.
Harry měl pocit že hoří a i mrzne,měl posit bezpečí,ale i že je v nebezpečí nechápal to co se snim děje.A kdo byl ten chlapec?Proč ho ten muž musel vyrušit když už to pomalu zjistil.
Cítil jak vněm probíjí magie začal se kroutit v bolestech a křičel jak ho všechno bolelo,ale co nejvíc vyděl nějaké postavy,neznal je a přesto mu byli velice povědomé.
Voldemort chlapce sledoval z obavami když viděl jak se mladík kroutí v bolestech.Severus mu dal nějaké lektvary proti bolesti,ale vůbec to nepomohlo spíše to vypadalo že se to ještě z horšilo.

......................................................................

Tmavovlasý muž seděl v křesle a usmíval se tak konečně se našel někdo kdo by to dokázal...pomyslel si a nalil si skleničku červeného
drahého Fransouzkého vína.Díval se do mlhy ve které ležel černovlasý chlapec nevypadal vůbec zdravě pomohu mu řekl si a vyslal do mlhy velice prastaré kouzlo.Pozoroval jak se chlapec klidní a opět nabívá zdravou barvu.Jemně se usmál hodně štěstí chlapče budeš ho potřebovat smutně se usmál bude to pro něho velice těžké,bude překvapen když své poslání dokáže.

.........................................................................

Harry už necítil žádnou bolest,byl velice unavený,ale i přes to dokázal otevřít oči.Koukl se do hnědých očí které vypadali unaveně.Tom se na chlapce usmál byl rád že je konečně v pořádku.Ale tutomu ještě asi nebude konec.Sedl si k chlapci na postel který se od něj odsunul.Nevědel proč,ale bál se ho ikdyž tušil že mu nic neudělá.
Tom si chlapce přitáhk do náručí ,,nemusíš se bát nic ti neudělám''zašeptal mu do ucha a hladil ho na zádech.Mladík si unaveně opřel hlavu o jeho rameno a usnul.

Zatímco Voldemort hladil Harryho po zádech na druhym konci světa byl jeden muž který byl ještě mocnější něž Voldemort.Tento muž přemýšlel jak se zbavit Brumbála,Temného pána a Harryho ty tři osoby mu stáli v cestě pokod ještě nepočítal s Deleknýiem,ten muž ačkoli o tom nikdo nevěděl tak Harrymu pomáhal.

A teď se přesunem k Deleknýiemovi.Muž který pomáhal chlapci-který-přežil.Deleknýiem byl potomek nejmocnějších mágů kteří se už po tisíciletí pooušejí udržet hranici mezi dobrem a zlem.Voldemort o proti Welemowi je malinké zlo proto se pokouší pomoci Harrymu aby neprošlo úplné zníčení světa.


............................................................................

Fénixův řád už zjistil kde má Voldemort sídlo.Všichni se schodli na tom že na hrad ještě v tento den zaůtočí.Nemohli už čekat potřebovali svojí naději která jim zachrání zadky a až zníčí zlo zapomene se na něj.To se však nelíbilo Deleknýiemovi.Deleknýiem se rozhodl jim tento plán překazit.
Když se všichni z řádu přemístili kousek od hradu Lorda Voldemorta tak se před nimi oběvili zvláštní lidé.Tito lidé byli taky potomci mágů měli na sobě červenočerné róby přes obliček měli něco jakoby šátek který jim zakrýval celej obliček až na oči.Před těmito lidmi se ještě oběvila jedna osoba.......
Žádné komentáře
 
DĚKUJI ZA NÁŠTĚVU, BUDU RÁDA KDYŽ SE VRÁTÍTE