Můj svět

Je těžké být debilem, konkurence je příliš veliká....

slash HP/LV

1.kapitola

Opravila:Vicky(TR)

Když se Harry probudil, seděl u postele nějaký muž, kterému mohlo být tak kolem 19-20 let. Prohlížel si Harryho téměř rengenovým pohledem. Harry svým uhnul. Nechtěl se dívat do těch čokoládových očí. Muž mu byl povědomí, ale nevěděl, koho mu připomíná. Vždyť on si ani nepamatuje kdo je, ani jak se jmenuje. Tom byl překvapen. Prohlížel si Harryho nechápavým pohledem. Myslel, že až se chlapec probudí, bude ho chtít zabít, ale ono ne. Jen tu sedí a nic si nevybavuje. Harry se tomu muži koukl do očí.
,,K-k-kdo js-ste? A-a c-co tu d-d-dělám?'' vydal ze sebe koktavě a rozpačitě. Ten muž ho přitahoval. Nevěděl proč, ale něco ho k němu táhlo.Voldemort se chvíli rozmýšlel, co mu odpovědět.
,,Jsi tu na můj příkaz. A co tu děláš? No, teď ležíš v této posteli.'' řekl s jemným úsměvem a pozoroval chlapce, který se tvářil... ani to nedokázal popsat. Zděšeně, pobaveně, unaveně a nechápavě.
,,A kdo jste vy, že chcete abych tu byl na váš příkaz?'' zeptal se. Byl překvapen, že ho někdo povolal. Vždyť ani neví, co má teď dělat, když neví, kdo je.
,,To je trošku složitější. Pamatuješ si co se stalo?'' Harry se na něj podíval a zakroutil hlavou.
,.Nic si nepamatuji. Ani to, jak se jmenuji nebo co jsem zač.'' chlapec vypadal bezmocně. Voldemort přemýšlel jak nejbolestněji zabít své dva smrtijedy. Jasně jim nařídil, že chlapci nemají nic udělat. Né, oni, ti blbové, ho připraví o paměť. I když by se toho dalo dobře využít... Ne, to ne, to by tak nádhernému stvoření neudělal, aby ho zneužil.
,,Jmenuješ se Harry a asi jsi nějakym nedopatřením ztratil paměť.'' řekl, přitom se sehnul k Harrymu a svojí tváří se otřel o jeho vlasy. Chlapec se začervenal tak, že by mu i ta nejčervenější růže záviděla.
Tom se musel usmát "je tak roztomilý" pomyslel si a usmál se na chlapce, který se ještě více začervenal.
,,Harry, počkej tady. Musím si jít ještě něco zařídit. Kdyby jsi něco potřeboval, zavolej si skřítka,'' řekl a zavolal: ,,Fenny?'' před nimi se objevila přímo vychrtlá postavička, která byla jemně zelené barvy a oblečená do něčeho, co kdysi dávno mohlo připomínat nějaké povlečení.
,,Ano, pane, přejete si?'' zeptala se postavička písklavým hláskem.
,,Ano, Fenny. Postaráš se o Harryho a teď mazej!'' řekl tak chladným hlasem, že se od něj Harry odtáhnul a skrčil se strachem v rohu postele.
,,Nemusíš se bát, Harry, nic ti neudělám. Ale teď už musím jít. Mám ještě něco na práci.'' řekl a odešel z místnosti.
Harry se zvedl z postele, došel k francouzkému oknu a otevřel ho. Do pokoje zavál chladný vzduch, jelikož byla tma a léto už se pomálu chýlilo ke konci. Nebylo zrovna nejtepleji.
Chlapec se díval na hvězdy, které velice zářily, obzvláště jedna. Nevěděl proč, ale doslova ho uhranula

................................................................................................


Temný pán si nechal povolat své dva smrtijedy. Luciuse a Narcissu.
,,Vy dva neschopní imbecilové! Jasně jsem vám nařídil, aby jste tomu klukovi nic neudělali!'' ječel na ně naštvaně a chladně.
,,Ale pane, my jsme Potterovi nic neuděli! Jen jsme na něj vyslali omračovací kletbu!'' ozval se vystrašeně Lucius.
,,Ne? Tak mi vysvětli, milý Luciusi, proč ten kluk ztratil paměť?!'' zeptal se Voldemort a probodával manželský pár chladným pohledem.
,,Když jsem na chlapce vyslala omračovací kletbu, odletěl a asi se praštil hlavou o strom.'' ozvala se Narcissa a její blonďaté lokny jí padali do očí.
,,Zmiste mi z očí a ten zítřejší útok na Kvikálkov se odvolává na dobu neurčitou! Oznamte to všem smrtijedům!'' jen co to dořekl, otočil se a vyšel do svých komnat.


..................................................................................................

Chlapec se neustále díval na tu hvězdu. Byla ze všech nejvýraznější a nejkrásnější. Když Harrymu byla zima, zavřel okno a sedl si na pohovku, která byla v pokoji. Nevěděl co má dělat. Byla tam hrozná nuda. Přešel k menší knihovně kde bylo docela dost knih a jednu si vzal.
Kniha, i když byla docela malá, byla dosti těžká a taky dosti zaprášená. Odfoukl prach a hned zjistil, proč je tolik těžká. Byla totiž celá ze zlata, napsána v cizím jazyce a hodně ho překvapilo když zjistil, že tomu rozumí.


.....................................................................................................
Fenixův řád se vydal hledat mladého Pottera. Bylo všem jasné, že ho má pán všeho zla.
Poslední komentáře
22.10.2008 18:26:49: je to superrrrrrrrsmiley${1}smiley${1}
 
DĚKUJI ZA NÁŠTĚVU, BUDU RÁDA KDYŽ SE VRÁTÍTE