Můj svět

Je těžké být debilem, konkurence je příliš veliká....

Mumie (May)

9.kapitola

Velkým oknem, které bylo zabudováno dovnitř pyramidy svítilo slunce.Paprsky se pomalu, ale jistě probojovalo až do postele, kde leželi dva muži.Jeden ležel na zádech a tiše oddechoval.Občas něco zamumlal.Druhý měl jednu ruku položenou pod jeho hlavou a druhou ruku propletenými s jeho prsty.Druhý muž byl vzhůru.Tiše se díval na to stvoření vedle sebe.Nemohl pochopit, jak se to vše seběhlo.Nechtěl, aby Rick opustil svoji rodinu, ale dělit se nechtěl zase s nikým.I když bude muset být teď jen zavřený v pyramidě nebo na pozemcích, tak aspoň nebude u jeho ženy.Byl jeho.Jen jeho a nikoho jiného.
Nechtěl se dělit a to s nikým.
Rick se přetočil na bok.Tvář měl u Imhotepovi, tak že se teď dotýkali nosy.Imhotep setřásl svoji ruku z jeho sevření a pohladil svého, teď už veřejného milence na tváři.Pročechral mu vlasy.
Rick nejprve odlepil jedno oko a poté to druhé.Vytřeštil oči na Imhotepa a sedl si.
,,Co se v noci stalo?"
,,I kdyby se něco stalo, tak je na to pozdě nemyslíš?"
Rick na něj hodil vražedný pohled ,,Jsem se jen zeptal."lehl si zpět.Imhotep mu přejel prstem po hrudi.Ladně se na něj vyhoupl a sedl si mu do klína.
,,Co si myslíš, že děláš sakra."vykřikl Rick.
,,Vidíš ne?"přejel mu jazykem po pravé bradavce.Obkroužil ji a poté skousl.Rick se hryzl do rtu.Nechtěl mu dát to štěstí, aby mu tu sténal jako nějaká laciná děvka.
Ale ty jsi děvka okřiknulo ho jeho vlastní já.
Ne!Nejsem...Odporoval v duchu.
Ne?A proč tedy se sebou necháš dělat tohle?
Co?Rick nechápal.Vytrhl se ze svého přemýšlení a zbystřil.Imhotep mu rozepínal rifle a pomalu je už stahoval.Sakra.Rick se ošil.Tohle nemůže dělat.Není gay.Líbí se mu ženský, který mají pořádný dekolt a pevný zadeček, penis...Do prdele.Už mě začíná hrabat.
Ne!Tohle ne.Odstrčil Imhotepa od sebe.
,,Já vás nechci.Vypadněte odtud."ukázal popuzeně ke dveřím.
Imhotep se pobaveně usmál.Všiml si Ricka, jak v duchu bojoval se sebou.Pomocí kouzla, které potichu vyslovil,tak aby ho milenec neslyšel, mohl číst v jeho mysli.Chtěl vědět na co myslí jeho miláček. ,,Pokud nevíš, tak je to naše společná ložnice."
,,Ale vždyť...ty máš ložnici o patro níž."nechápal.
,,Ne, když teď budeme pořád spolu.Je to potom zbytečné."vysvětloval.
,,Aha...."zamyslel se na chvilku Rick ,, Pak tedy budu muset jít já."začal se zvedat.Imhotep se zasmál jeho výrazu, který nahodil, když přemýšlel.Chytil ho za pas a stáhl znovu do postele.Oba se zabořili zpět do peřin.
,,Co si myslíš že děláš?Myslíš si snad, že tu zůstanu s tebou?"obořil se na něj Rick.
,,Ano, to si myslím."kývl hlavou.
,,Tak to se pleteš."prskl mu do tváře.
Imhotep si ho přitáhl blíže k němu a políbil ho.Nejprve pomalu, něžně, aby ho moc nevyplašil.Rick se nezapojoval, čekal, co udělá dál.Když Imhotep necítil opětované polibky, tak přidal na intenzitě.
Do dveří vtrhl...
Poslední komentáře
29.10.2008 18:05:15: ... Jonathan! Určitě! Přišel ho varovat protože Eve zorganizovala BZPM -Boj Za Podvedené Matky - a j...
 
DĚKUJI ZA NÁŠTĚVU, BUDU RÁDA KDYŽ SE VRÁTÍTE