Můj svět

Je těžké být debilem, konkurence je příliš veliká....

Mumie (May)

13.kapitola 2/3

,,Aha, už je mi to jasné."vzdálila se od muže raději dál.No tak, Alexi, kde jen můžeš být?
***
Imhotep seděl za velkým stolem.Byl celý z buku.Na něm byli různé fotografie a spisy, kde se naposledy ukazovala Anck-Su-Namun.Věděl, že se brzy ukáže.A taky, že ano.Hned mu služebníci nabídli hromady fotografií a různých spisů, kde se nacházela.Byli to různý města a malé vesničky.Imhotep se zamračil.Má moc.Kde jen ona sebrala nadpřirozenou moc?Jak se jí to povedlo.
,,Pane..."vešla do místnosti mumie.
,,Ano?"odhodil pár fotografií, které byli k ničemu.
,,Mám nové fotky.A taky víme, kde se nachází, kde má sídlo."položil na stůl fotky.Imhotep si je jen zběžně prohlédnul a tázavě se podíval na mumii.
,,Je to kousek od Egypta.V městě Guiland (Pozn.:Tohle město je jen vymyšlené.), má tam sebou i malého chlapce.Nechala si ho přinést zrovna dneska.Myslím, že se jmenuje Alex, Alex O´Connel."
Imhotep zbystřil.
,,Dozvěděl jsem se, že má s ním něco za lubem.Chce na něj zkoušet nové kletby a kouzla.Jedno už vyzkoušela."
Imhotep ho zarazil ,,Jaké, co s ním udělalo?"
,,Povyrostl.Naposledy mu bylo 8 let.Teď vypadá na 15."
Imhotep otevřel ústa ,,Cože?"
Mumie přikývla ,,Je to tak."
,,Sežeň další, musíme ho odtamtud dostat.A hlavně..."zarazil ho před odchodem ,,Neříkejte to Rickovi."Mumie přikývla a zmizela.
Imhotep si sedl do křesla.
***
,,Tak co?"vytrhl Jonath z přemýšlení Ricka.
,,Nic, jdu do ložnice."
,,Jistě."ušklíbl s Jonathan.
Rick po něm hodil vražedný pohled a odešel.Seběhl pár schodu a otevřel dveře do jejich ložnice.Přešel po místnosti a sedl si do pohovky, která stála u velkého okna.Pohodlně se uvelebil a zaklonil hlavu.Co teď dělá Eve, nebo Alex?Řekla mu to nebo si to nechala pro sebe?Zakroutil hlavou.Nechtěl nad tím přemýšlet.Ruce si dal na opěradla a zavřel oči.Měl v hlavě zmatek.Nechtěl si o připustit, ale měl.Kdyby jste se mu do ní jen malinko podívaly.Uviděli by jste, jednu vzpomínku přeházenou před druhou.Absolutně nic nevěděl.A vlastně taky nechtěl.
***
Alex znovu zasténal.
,,Už jsi se probral?"ucítil dech na svém uchu.Trhl sebou.Otevřel jedno oko.Kdy ž si zvykl na světlo, tak odevřel i to druhé.Zrak mu padl na ženu.Měla dlouhé rovné a černé vlasy.Afinu měla sestříhanou po konec čela.V hlavě měla zlaté šňůrky (ne do bot).Alex přejel níž.Na sobě měla jen zlaté tričko, které končilo u pupíku.Na tričku byli různé ornamenty a kresby.Měla sukni, která končila v půlce stehen.Na rukách měla nákresy zlatou a černou barvou.Byla to Egypťanka.Alex se zhrozil.Copak je v Egyptě?
,,Myslím, že je ti dobře."usoudila nakonec.
,,Ano!Ujde to."sedl si na posteli.Žena k němu přešla a sedla si na kraj jeho postele.Svoje ruce dala na jeho.Alex se podíval na její ruce a zrak mu samozřejmě padl i na své.Byli...jeho ruce byli velké, dospělé.Alex se zmateně podíval na ženu.Co se to sakra děje?
Poslední komentáře
14.11.2008 10:27:03: kyyaaaaaaaaa!!!! takováhle růstová kledba to neni špatnej nápad! XD néé dělám si srandu. Kapča nádhe...
 
DĚKUJI ZA NÁŠTĚVU, BUDU RÁDA KDYŽ SE VRÁTÍTE