Můj svět

Je těžké být debilem, konkurence je příliš veliká....

Mumie (May)

11.kapitola

11.kapitola-Anck-Su-Namun
Byl večer.Boj dopadl tak, že Imhotep a jeho mumie porazili nepřátelé.Anck-Su-Namun bojovala s Imhotepem.I když ji porazili, tak ji nechytili.Prostě se z ničeho nic ztratila.Je jasné, že se vrátí.Určitě jim nedá pokoj.Bude pořádat další bitvu.Jak se jsem ale dostala?Vždyť teprve chtěl hledat a ona se tu zjeví.Leda, že by jí někdo pomohl.Ano, někdo ji pomohl.Jiné řešení tu nebylo.Musí jen doufat, že neudělá něco Rickovi.Svým způsobem ho má rád.Možná i něco víc.Nemůže to přiznat, ale přede všemi.Mumie by ho roztrhaly na cucky, kdyby se to dozvěděly.Může to vědět jen Rick, i když toho to moc nezajímá.
Imhotep si sedl do křesla ve své pracovně.Do sklenice si nalil červené víno a okraj skleničky přitiskl ke svým rtům.Pomalu ji nahnul a upil.Proč se Rick tolik bránil?Věděl, že ho nesnáší, možná je mu i odporný, ale věřil v malé naději, že přeci...jednou se do něj také zamiluje.Rick se moc vzpouzel.Dopil obsah skleničky a stoupl.
***
Imhotep vešel do ložnice.Rozhlížel se po pokoji.Nikde Ricka neviděl.Že by utekl?Podíval se na pravo.N zemi ležel Rick.Byl schoulený jen v peřině a tiše oddechoval.Imhotep se usmál.Přešel k muži a vzal ho do náručí.Přešel s ním k posteli a opatrně ho položil.Neprobudil se.Jen něco zamumlal a stáhl Imhotepa k sobě do náručí.Chytl ho za pas a převalil ho na záda.Lehl si mu na hruď, ruce obtočil kolem jeho krku.Hlavu i položil na jeho hruď.
Imhotep se usmál.Pohladil ho po vlasech a sjel rukou níž.Chytl Ricka za zadek a povytáhl si ho výš, aby nespadl dolů.Obtočil mu ruce kolem pasu.
***
,,To snad není možné!"přecházela Anck-Su-Namun pro místnosti ,,Ne, že nás oba zničí, ale teď se i vetře do jeho srdce."shodila vázu na zem.Ta se ihned roztříštila na milion kousků.
,,Paní má, co máme dělat?"poklonil se muž.
,,Teď?Nic."zavrčela.
Muž se uklonil, aby ho nezasáhla další letící váza. ,,Rick O´Connel.Jak se do něj mohl Imhotep zamilovat?"supěla dál ,,To já jsem měla být na jeho straně, to já jsem měla být jeho manželka.A on si vybere..."ušklíbla se ,,Muže!"
,,Paní..."
,,Odejděte.Odpočiňte si...vlastně ne..."zarazila ho v odchodu ,,Ty...mi přineseš Alexe O´Connela.Je to syn Ricka.Přineseš mi ho a nic mu neuděláš, je ti to jasné?"zamračila se.Věděla, že má choutky na mladé muže.I když bylo Alexovi jen 8 let, tak mu to nevadilo.Rád zneužíval chlapce a mladé muže.
,,Ano paní."poklonil se a odešel.To by bylo.
***
Pozn.:Promiňte, ale vím, že tahle kapitola je velmi krátká.Musela jsem to ukončil, protože další kapitola bude o něčem jiným a tohle by se mi tam moc nehodilo, tak jsem to ukončila.Na příští kapitolku se můžete těšit, jelikož bude mít 10 stránek.Bude tu asi tak navečer:)
Poslední komentáře
29.10.2008 18:15:59: no obdivuju tě v tom že i když píšeš krátký kapitoli tak je pořád píšeš delší než já takže já nemám ...
 
DĚKUJI ZA NÁŠTĚVU, BUDU RÁDA KDYŽ SE VRÁTÍTE